O nas

Galeria Ostrovia – wyjątkowe miejsce w południowej Wielkopolsce

Galeria Ostrovia to największe centrum handlowe w regionie. Obiekt położony jest obok drogi krajowej nr 25 i obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Lokalizacja Ostrovii – przy głównym węźle obwodnicy Ostrowa umożliwia dogodny dojazd do galerii nie tylko mieszkańcom Ostrowa i Kalisza, ale również wielu okolicznych mniejszych miast. Na zmotoryzowanych klientów czeka 1.400 miejsc parkingowych. Dla klientów nie posiadających samochodu możliwy jest dojazd komunikacją miejską (z niemal wszystkich pobliskich miejscowości) a, dzięki bogatej, stale rozbudowywanej, sieci ścieżek rowerowych, również jednośladem. Centrum posiada dodatkowo własną stację roweru miejskiego, co umożliwia bezpłatne dotarcie z dowolnego miejsca w mieście.

Klienci chętnie korzystają z bogatej oferty centrum dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów oraz różnorodności dostępnych marek i branż. Każda grupa konsumentów znajdzie tutaj coś dla siebie, w ofercie licznych sklepów znajdują się bowiem zarówno produkty dla młodzieży, jak i rodzin z dziećmi, przy czym  dla tych ostatnich centrum oferuje dodatkowe udogodnienia takie jak bogato wyposażone pokoje dla niemowląt, kąciki zabaw, a od niedawna również stacje dezynfekcyjne dla najmłodszych. Część gastronomiczna to 5 restauracji, 2 kawiarnie, lodziarnia oraz cukiernia. Dostępny jest operator spożywczy a także market budowlany. Dodatkowo można skorzystać z wielu usług tj. usługi pralnicze, bankowe, krawieckie, fryzjerskie. Liczne stoiska wolnostojące oferują również szeroką gamę produktów wiodących marek. W nowo dobudowanym skrzydle powstało nowoczesne, 4 – salowe kino, które oferuje gościom ok. 600 miejsc.

Galeria Ostrovia to także miejsce, w którym można odpocząć. Liczne rośliny i ogromne drzewa oliwne, a także 2 duże akwaria z ciekawymi gatunkami ryb sprawiają, że zakupy stają się wyłącznie przyjemnością. Tego miejsca po prostu nie da nie nie kochać i kto raz tutaj zajrzy, z pewnością wróci ponownie.