Wrangler i Lee

Wrangler Lee

603170350
Odwiedź stronę internetową
Godziny otwarcia
Pn - Sb: 9 - 21
Nd: 10 - 20

Salon Wrangler i Lee już otwarty w Galerii Glogovia od kwietnia 2017!!!!

Chcemy państwu przybliżyć te dwie marki Wrangler i Lee przekazując informację o ich niezwykle ciekawej historii .

Historia marki Wrangler sięga 1904 roku, kiedy to Charlie Hudson założył w Greensboro w Karolinie Północnej (USA), przedsiębiorstwo Hudson Overall Company. W 1919 r. firmę przemianowano na Blue Bell, a w 1947 r., gdy do oferty wprowadzono gamę dżinsów dla kowbojów, jej nazwę zmieniono na Wrangler, co oznacza właśnie kowboja.

Unikalne dziedzictwo marki Wrangler istnieje do dziś i przejawia się we współczesnych dżinsach siedmioma legendarnymi detalami, między innymi płaskimi, miedzianymi nitami i ergonomiczną kieszonką na zegarek. Modele będące znakami rozpoznawczymi marki są uwielbiane przez koneserów dżinsu i ikony stylu. Misją marki Wrangler jako producenta oryginalnego, amerykańskiego dżinsu, jest oferowanie najlepszej, nowoczesnej odzieży dżinsowej. Innowacyjne wykończenia ożywiają idące z duchem czasu fasony.

Słynnym dziełem Wranglera jest, Born Ready, które marka tworzy od 1947r, łącząc funkcjonalność z modą. Wrangler przyczynia się do ewolucji dżinsu dzięki wprowadzaniu przełomowych innowacji: denimu, który chroni przed deszczem czy dżinsu, który zapewnia ochronę przed zimnem. Wrangler jest twórcą marki odzieży dżinsowej, który zainicjował nowe rozwiązania dla twoich ulubionych dżinsów

Marka Lee, jest również zakorzeniona w dziedzictwie odziezy roboczej, jako pierwsza stworzyła kombinezon w 1911 roku, pierwszą w historii dopasowaną kurtkę oraz spodnie zapinane na suwak. Lee to marka, która projektuje doskonałe spodnie przy użyciu wysokiej jakości tkaniny. Rękodzieło, wysoka jakość i doskonała obsługa są standardami tej marki od 1889 roku, kiedy to Henry David Lee (założyciel) ustalił te wartości jako podstawę marki Lee. W ciągu ostatnich 120 lat marka Lee stała się dla ludzi na całym świecie symbolem autentyzmu, demokratyczną marką najwyższej klasy odzieży dostępnej dla wszystkich. Produkty Lee sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie.

Legendarne marki Wrangler i Lee, łączą doświadczenie w dziedzinie denimu oraz innowacyjność, która wyznacza trendy i dopasowuje się do współczesnego klienta. Marka Wrangler Lee, wyróżnia się wśród innych producentów odzieży dżinsowej swoim profesjonalizmem, perfekcyjnie skrojonymi fasonami spodni, odkrywczymi  i nietypowymi tkaninami oraz wykończeniami. Dżinsy stanowią fundament marki, są jej sercem i duszą.

Salon Wrangler Lee podlega firmie handlowej Sporting, która działa na rynku od 1990 roku. W kolejnych latach firma poszerzyła swój asortyment o produkty dżinsowe a w 1993 roku zostaliśmy autoryzowanym przedstawicielem marek Wrangler i Lee. Jako jedna firma posiadamy szeroki asortyment zarówno, odzieży jeansowej jak również sportowej,  znanych i docenianych marek.

Korzyści dla kilenta z tytułu korzystania z oferty firmy Sporting:

Rabat z kartą Stałego Klienta SPORTING, na zakup odzieży sportowej i jeansowej! profesjonalna  obsługa oraz towar zawsze z aktualnego sezonu.

Noś odzież marki Wrangler i bądź przygotowany na wszystko.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!