Sunloox

+48 519 326 824
Odwiedź stronę internetową
Godziny otwarcia
Pn - Sb: 9 - 21
Nd: 10 - 20

Sunloox – światowe kolekcje dostępne w korzystnej cenie!

W Salonie Optycznym SunLoox wierzymy, że okulary to element mody, zdobiący twarz noszącego i nadający jej indywidualny charakter.

Nasi klienci mają możliwość wyboru oprawek z najnowszych, światowych kolekcji – pokazywanych w tym samym czasie w salonach i na pokazach mody w Mediolanie, Paryżu czy Nowym Jorku. Oferujemy szeroki wachlarz topowych marek: Dior, Gucci, Chloe, Celine, Tom Ford,  i wiele innych.

Markowe produkty w zasięgu ręki!

Nasi specjaliści doradzą Państwu w doborze oprawek i pomogą osiągnąć pożądany efekt w niemal każdym przedziale cenowym.

Profesjonalne badanie wzroku!

Oferujemy pełny wachlarz dostępnych na rynku światowym technologii zmniejszania i optymalizowania grubości i kształtu soczewek. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom nawet osoby o wysokich wadach mogą cieszyć się okularami estetycznymi, nie zdradzającymi wady grubością czy efektem zniekształcenia oka.

Innowacyjny dobór szkieł

Stworzony z trzech filarów: oferuje pacjentowi najwyższy komfort widzenia i użytkowania okularów. Pierwszym elementem jest ankieta stworzona przez amerykański Uniwersytet Optometrii, którą stosuje się jeszcze przed pomiarem refrakcji. Narzędzie to poszerza diagnostykę i pozwala skupić się specjaliście na najbardziej dokuczliwych dolegliwościach pacjenta. Następnie – unikalny na skalę kraju – system pomiaru refrakcji. Trzecim filarem innowacyjności są indywidualne pomiary parametrów, które SunLoox wykonuje wszystkim pacjentom. Daje to niezwykłą precyzję montażu szkieł okularowych do opraw. Wysoka precyzja pomiarów pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych, indywidualnych konstrukcji progresywnych i jednoogniskowych.