Jesienny pokaz mody

23. września w godzinach 12:00-18:00 zapraszamy do Galerii Ostrovia na „Jesienny pokaz mody”.
Tego dnia nasi modele i modelki zaprezentują dla Was najnowsze kolekcje znanych marek modowych. Dowiecie się jakie trendy królują teraz na wybiegach, a co więcej, wszystkie przedstawione stylizacje można będzie zakupić w naszym centrum handlowym.
Gość specjalny – Piotr Sałata doradzi wam w czym będziecie się świetnie prezentować, a czego powinniście unikać.
Piotr Sałata to polski znany stylista oraz były prowadzący programu „Jak dobrze wyglądać nago”, a obecnie prowadzący „Salon sukien ślubnych Polska” w stacji TVN Style.  Sałata współpracował z wieloma domami mediowymi: „Zoom”, „Prime Communications”, „Groove Control”, Agencją „Ikon”, a także z salonem mody „Emporio Armani”. Od 2009 roku pełni funkcję sekretarza w jednym z działów mody w magazynie „Hot Moda&Shopping”. Poza tym współpracuje również z „ViVA!” i „ViVA! Moda”.  Całe swoje dotychczasowe życie poświęcił modzie, która jest jego największa pasją. Interesuje się również architekturą wnętrz i snowboardem.
W godzinach trwania eventu odbędą sie prezentacje poszczególnych stylizacji zakończone każdorazowo krótkim podsumowaniem i rozmową z gościem specjalnym.
Przewidziane są zarówno propozycje na codzień jak i moda wizytowa oraz wieczorowa. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wydarzenie, zostały zaplanowane liczne konkursy, w trakcie których można będzie zdobyć ciekawe nagrody.

Zapraszamy – 23.09.2023, godzina 12:00, Galeria Ostrovia, okolice sklepu Rossmann.