Kupper

667 725 535 2
Odwiedź stronę internetową
Godziny otwarcia
Pn - Sb: 9 - 21
Nd: 10 - 20

PLAC ZABAW ORAZ SALON GIER KUPPER-AUTOMATY

Zapraszamy do  nowoczesnego, kolorowego, a jednocześnie bezpiecznego placu zabaw. Nasz plac zabaw dla dzieci zachęca do zabaw ruchowych i wysiłku fizycznego, który jest niezbędny dla rozwoju maluchów. Rozwija wyobraźnię i kreatywność, a także bawi i uczy. Spełnia marzenia. Dzieci zasługują na wszystko, co najlepsze. Ich świat powinien być radosny, kolorowy i wypełniony zabawą.

Nasz plac został zaprojektowany z myślą o bezpiecznym i szczęśliwym dzieciństwie oraz wykonany z doskonałą jakością i dbałością o najmniejszy nawet detal. Charakteryzuje się bardzo miłym designem, bogatą gamą kolorystyczną i niebanalnym wzornictwem. Biorąc pod uwagę fakt, że każde dziecko jest inne i każde potrzebuje innych bodźców do działania oraz innego świata do zabawy, proponujemy rozmaite serie urządzeń zabawowych. Z dumą możemy przyznać, że nasze place zabaw dla dzieci spełniają potrzeby emocjonalne i estetyczne najmłodszych.

Nie zapomnieliśmy też o nastolatkach i dorosłych, którzy mogą aktywnie spędzić czas w salonie gier. Znajdą tam gry ruchowe jak koszykówka, boxer, kopacz oraz interaktywne symulatory. Wszystko to z myślą o dobrej zabawie!!!  ZAPRASZAMY !!!