GRAND KEBAB

Sieć restauracji Grand Kebab charakteryzują wyraziste, tradycyjne smaki orientu.

Kuchnia turecka i arabska to bogactwo naturalnych przypraw i aromatycznych ziół, dzięki którym smak serwowanych przez nas potraw zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Stosujemy bardzo rygorystyczne normy wobec dostawców, aby móc zaoferować Państwu potrawy z najwyższej jakości składników, bo to dzięki nim zyskujemy wśród Klientów uznanie.

Tradycyjne mięso jest przygotowywane i dostarczane przez najlepszych producentów, których receptury od lat doceniają mieszkańcy całej Europy. Dostawy warzyw pochodzą w większości z polskich upraw ekologicznych. Ukoronowaniem wyjątkowych kompozycji smakowych są sosy, które przygotowujemy na bazie naturalnych jogurtów, ziół i czosnku, aby każdego dnia zachwycać Państwa smakiem i zdobywać coraz to większe uznanie.

Każdego dnia doskonalimy się słuchając Państwa opinii, szkoląc się i poszukując nowych smaków.

Kuchnia turecka i arabska jest naszą pasją, którą ciągle rozwijamy i doskonalimy, żeby zachwycać bogactwem oferty i wyjątkową jakością potraw.

Grand Kebab jest zawsze blisko, czekamy na Ciebie w galeriach handlowych, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zawsze przywitamy Cię z uśmiechem, życzliwością i z największym zaangażowaniem zadbamy o to, żeby przenieść Cię na chwilę do naszego świata – świata smaków Grand Kebab.

Artikel-Bild

-Gastronomia-

Godziny otwarcia:

Pn - Sb: 09:00 – 21:00
Nd: 10:00 - 20:00


Telefon: 519 730 030

Email: ostrow@grandkebab.pl

Internet: http://www.grandkebab.pl/