facebook

  • zima
  • Akcja bombka

Wydarzenia

stylista

Zapraszamy na spotkanie z p. Dawidem

Nasz Stylisa czeka w każdą sobotę od 15:00

Pani Marta na co dzień podąża za trendami modowymi wybierając ubrania w stonowanych kolorach, lecz chciała, aby codzienne stylizacje podkreślały jej charakter oraz styl życia.


Zdjęcie: STYLIZACJA 1

Przy tworzeniu pierwszej stylizacji postawiliśmy na odważny minimalizm, czyli czarna baza oraz mocny element całego - koszula w kratę. Nonszalancko rozpięta koszula nie podkreśla idealnej talii p. Marty, natomiast przez podwinięcie rękawów zwracamy uwagę na tę część sylwetki.

Zdjęcie: STYLIZACJA 2

Druga propozycja z elementem koszuli w kratę idealnie podkreśla już talię przez jeansy z wysokim stanem. Aby wydłużyć sylwetkę zastosowaliśmy t-shirt z wycięciem w V.

Zdjęcie: STYLIZACJA 3

Kurtka bomber to aktualnie jeden z najmodniejszych modeli okryć. Dostępny jest prawie we wszystkich sieciowych sklepach w pełnej gamie kolorystycznej. Pani Marta uznała, że w tej stylizacji czuję się najlepiej, bo zarazem jest bardzo wygodna i z pazurem, nadanym przez bomber. Wszystkie stylizacje stworzone w sklepie H&M.

Promocje

  • pepco
  • Martes Sport
  • Douglas
Dodaj
Free WiFi
Dla mediów
Dla dzieci
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
© 2013 GALERIA OSTROVIA

Projekt i wykonanie: strony internetowe, identyfikacja wizualna, DTP - megafor.pl