facebook

  • halloween
  • Jesien
  • Jesien
  • Jesien
  • halloween

Sklepy i restauracje

Eksbut


Firma „EKSBUT  powstała w 1992 r. jako mały rodzinny zakład rzemieślniczy, który w miarę upływu czasu rozwijał się, zwiększając produkcję i zatrudnienie. To pozwoliło nam w 1995 roku na przejęcie dużej upadającej „SYRENY” w Mławie. Odtąd firma ciągle się rozwija, zarówno pod względem wielkości produkcji, jak i zatrudnienia. Podstawową produkcją było i jest obuwie damskie i młodzieżowe ze skór naturalnych.

Za rozwój oraz wzornictwo firma otrzymywała wiele nagród, między innymi tytuł Menadżer Roku 1997 i Członek Akademii Marek w 2002 roku oraz odznaczenia złotymi medalami na Targach Poznańskich. Obecnie współpracujemy z około 400 odbiorcami krajowymi oraz z odbiorcami ze Wschodu.

Długoletnia tradycja produkcji butów sprawia, że tworzone przez nas obuwie wyróżnia się ciekawym wzornictwem i jakością wykonania, przy zachowaniu najwyższego komfortu i wygody.

Buty Eksbut projektowane są według najnowszych światowych trendów. Staramy się, aby każda kolekcja sezonowa nawiązywała do wzorów lansowanych przez cenionych na świecie projektantów. Naszą inspiracją są w szczególności włoscy mistrzowie sztuki obuwniczej. Jednocześnie kładziemy bardzo duży nacisk na dobór materiałów najwyższej jakości i perfekcyjne wykonanie.

Nowoczesny design, wysoka jakość użytych surowców i staranność wykonania sprawiają, że nasze obuwie jest pożądane przez kobiety ceniące sobie komfort i wygodę, a także pragnące wyglądać modnie, stylowo i niebanalnie.

Utrzymujemy europejskie standardy wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, tak by marka Eksbut  była synonimem jakości i profesjonalizmu.

e-mail: eksbutostrow@wp.pl
strona internetowa: www. eksbut.com.pl
Facebook:  https://www.facebook.com/Eksbut

Promocje

  • llll
  • Jesienne rabaty! Tylko od 7 do 20 października kup dwa dowolne produkty a za tańszy z nich zapłacisz 40% mniej!  Taka promocja!  Zapraszamy do salonu Coccodrillo!
  • Zapraszamy do butiku SWISS i na swiss.com.pl
Dodaj
Free WiFi
Dla mediów
Dla dzieci
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności
© 2013 GALERIA OSTROVIA

Projekt i wykonanie: strony internetowe, identyfikacja wizualna, DTP - megafor.pl