• akcja świece
  • bony
  • zima

Oferty pracy

Doradca Klienta/Sprzedawca  - SZACHOWNICA

Admin - Doradca Klienta/Sprzedawca - SZACHOWNICA

Produkty zawsze w atrakcyjnych cenach, otwartość na nowości i zgrany zespół Pracowników, to właśnie te elementy zdecydowały o sukcesie sieci odzieżowej Szachownica. Obecnie sieć posiada 80 salonów odzieżowych.

Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Doradca Klienta/Sprzedawca  (UMOWA ZLECENIE) - STATUS UCZNIA/STUDENTA

Doradca Klienta/Sprzedawca (UMOWA O PRACĘ 1/2 ETATU)

Twoje kompetencje

• otwartość na ludzi

• pracowitość i zaangażowanie

• umiejętność pracy w zespole

• pozytywne nastawienie

• chęć rozwoju

• gotowość do pracy w systemie zmianowym w weekendy

Twoje zadania

• realizuj wspólne cele

• przyjmuj sprawnie dostawy

• dbaj o czystość i estetykę salonu

• wspieraj Dekoratora

• rozwijaj zdolności handlowe

• bądź częścią zgranego zespołu

Oferujemy:

• kompleksowe wdrożenie

• ścieżka kariery • pracę w młodym zespole

Czekamy na Ciebie ! Wyślij swoje CV na: kierownik.ost@szachownica.com.pl lub dostarcz osobiście :)

Administratorem danych jest Sieć sklepów SZACHOWNICA z siedzibą w Bolesławiec 59-700, Staszica 11A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Promocje

  •  Kompletujemy jesienna garderobę!  Kup 3 produkty, czwarty odbierz za 1 zł!  Uzupełnij szafę w modne stylizacje!  Zapraszamy 08-17.10.
  • W salonach OCHNIK na dobre rozgościła się jesień, a wraz z nią wyjątkowe promocje.
  • świat ksiąki
Dodaj
Free WiFi
Dla mediów
Dla dzieci